Esnek Ödeme GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için esnekodeme.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Esnek Ödeme ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz.

Esnek Ödeme, Ödeme Güvenlik Standartlarına (PCI-DSS) uygun olarak kodlanmıştır ve belli periyotlarla gözden geçirilmektedir.

Esnek Ödeme Ödeme Hizmet Sağlayıcıların sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Esnek Ödeme üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda (browser) göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür

3 Boyutlu Güvenlik?

3D güvenlik (3D Secure) online alışverişlerin ödeme işlemlerinde kullanılan 2 aşamalı bir güvenlik sistemidir. Esnek ödeme Tam 3 boyutlu güvenlik ile çalışır ve Esnek ödeme üzerinden yapacağınız alışverişlerde, kart bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu güvenlik şifrenizi kullanarak gerçekleştirmenizi sağlar.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Bilgi güvenliğini şirketimiz bünyesinde ISO 27001:2013 standardına uygun şekilde yönetmekteyiz, bilgi güvenliği yönetim sistemimizin gereksinimlerini uygun olarak karşılamak amacıyla kaynakları ayırmayı yasal mevzuatlara uymayı farkındalığı arttırmayı ve bilginin gizlilik bütünlük ve erişilebilirlik unsurlarını korumayı taahhüt etmekteyiz. Bilgilerimizin yeterli şekilde korunmasını garanti altına almak itibarımız ve güvenirliğimizi arttırmaktadır.