Hizmet Bedeli Koşulları


Esnek Ödeme, kullanıcılarından portalı kullanmak için ücret talep etmez. Yapılan işlem başına %4 + 0,25 TL lik bir ücretlendirme yapar. Bu ücretlendirmeye KDV dahil değildir.

Esnek Ödeme, satıcıların aylık satış hacimlerine göre aldığı hizmet bedelini düşürme hakkını saklı tutar.

Esnek Ödeme, http://www.esnekodeme.com ana sayfada, ayrıca mail yoluyla yapılan bildirimlerle belirtilen bedellerde ve koşullarda veya ayrıca herhangi bir bildirimde bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Alıcı tarafından ödenen satış bedeli Esnek Ödeme’nin hizmet bedeli kesilmesinden sonra Satıcı'nın kendine has portal üzerinden belirttiği banka IBAN no bilgisi belirtilen günde aktarılacaktır. Satıcının banka hesabının bloke, kullanılamaz veya kara listede olması durumlarından dolayı banka hesabına paranın aktırarılamamasından dolayı Esnek Ödeme’in hiçbir koşul altında sorumluluğu bulunmamaktadır.

Alıcı ve Satıcı arasında herhangi bir problem veya anlaşmazlık çıkması sonucunda Esnek Ödeme, tahsil edilen hizmet bedelini Alıcı veya Satıcı’ya geri ödeme veya aynen iade etme yükümlülüğü yoktur.

Bankaların kestiği olası işlem ve transfer bedelleri satıcının hakedişinden kesilecektir.

Ana sayfa ve çeşitli bildirimlerde belirtilen Esnek Ödeme Hizmet Bedellerine KDV ve yasalarla belirlenebilecek olası vergiler dahil değildir.